Nieuwsoverzicht
-
Maarten Zeegers is genomineerd voor de Dick Scherpenzeel Prijs 2012 »
-
Lof voor Ingmar Heytze's Reisoefeningen »
-
Presentatie Engelstalige editie De fietsrepubliek zaterdag 18 mei in het American Book Center. »
-
IV van Arjen Lubach op shortlist De Gouden Strop 2013 »
-
Kop in de wind genomineerd voor publieksprijs Beste Sportboek van het Jaar »
-
Kira Wuck genomineerd voor C. Buddingh'-Prijs 2013 »
Nieuws
Ontmoet onze auteurs op Manuscripta
Uitgeverij Podium is aankomend weekend ruimschoots vertegenwoordigd op Manuscripta, de feestelijke opening van het boekenseizoen op het Westergasterrein in Amsterdam. U bent van harte welkom in onze stand in de Zuiveringshal, waar we de nieuwe titels van het komende seizoen presenteren. Bovendien zullen zowel zaterdag als zondag een groot aantal Podium-auteurs optreden.
Op zaterdag 1 september wordt Alex Boogers geïnterviewd door Jan Heemskerk over zijn nieuwe roman Alle dingen zijn schitterend. Ronald Giphart zal aanwezig zijn bij het Libelle Nieuwscafé en later op de dag voorlezen uit De wake, een bundeling van drie novellen die in november zal verschijnen. Shira Keller vertelt in een interview met Arjan Peters over de totstandkoming van haar debuutroman M. en Annemarie Oster zal voorlezen uit haar columnbundel Mooi geweest. Aan het einde van de middag kunt u deelnemen aan een wijnproeverij onder de deskundige leiding van Nicolaas Klei.
Op zondag 2 september interviewt Dirk van Weelden een aantal dichters onder wie Ruben van Gogh en debutante Kira Wuck. Arjen Lubach presenteert een speciale editie van Coxtales. En ook op zondagmiddag kunt u een glaasje komen drinken bij Nicolaas Klei.
Op www.manuscripta.nl vindt u het volledige programma.
Column Joost Nijsen
-
Een jaar later
14-05-2013 -Het is nog maar een jaar geleden maar ik denk er nog zelden aan terug. Wat op zich al voelt als verraad. Een jaar geleden vierde mijn uitgeverij trots haar vijftienjarig bestaan, en voor die gelegenheid schreef ik zelf een boek, ABC van de literaire uitgeverij. ‘Everything you always wanted to know about publishing but never dared to ask.’

